Куртоа: Радвам се, че съдията показа червен картон
Вратарят на Реал Мадрид Тибо Куртоа се изказа за отстраняването на защитника на Валенсия Габриел Паулища по време на мача от 17-ия кръг на първенството на Испания. Мачът се проведе в Мадрид на стадион "Сантяго Бернабеу" и завърши с победа с 2:0 за домакините.
"Винисиус трябва да бъде защитен. Той е много експлозивен и владее много топката, което защитниците не харесват. Това е неговият стил на игра. Радвам се, че съдията имаше смелостта да изгони играча, защото това беше удар без топка, просто безсмислен“, заяви Куртоа.
- Винисиус: Не искам да играя там, където не съм добре дошъл
- Реал Мадрид има съмнения относно бъдещето на Трент в клуба
- Ненужна пресечна точка
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид (видео)
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Реал Мадрид разглежда Артета за свой старши-треньор
- Три фактора могат да попречат на трансфера на Холанд в Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]