Реал започна преговори за Адебайор
Агентът на нападателя на Манчестър Сити Емануел Адебайор се срещна днес с ръководството на Реал Мадрид, за да обсъдят бъдещето на футболиста, съобщава новината AS. Според изданието, от клуба са изразили задоволството си от представянето на 27-годишният играч, както и своето желание той да остане на „Сантяго Бернабеу", но в същото време са дали да се разбере, че сумата от 16 милиона, която Сити настоява да бъде платена за нападателя е прекалено висока.
Агент Дарън Дийн и служителите на Кралски клуб са обсъдили условията по евентуален трансфер, но преговорите са стигнали до задънена улица. Освен това, Адебайор е поискал и гаранции, че ще играе редовно - нещо, което на този етап Жозе Моурионьо не бил съгласен да предостави.
- Ненужна пресечна точка
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид (видео)
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Реал Мадрид разглежда Артета за свой старши-треньор
- Три фактора могат да попречат на трансфера на Холанд в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля да възобнови преговорите с Винисиус
- Стана ясно защо Перес харесва Клоп
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]