Шави: Основната цел на престоя ни тук е да спечелим Суперкупата
Старши -треньорът на Барселона Шави очерта целите на отбора за Суперкупата на Испания, като отбеляза, че срещата във финала на турнира с Реал Мадрид е приятна за каталунците.
"Винаги е удоволствие да играеш на финал, особено срещу Реал Мадрид. Основната цел на престоя ни тук е да спечелим трофея за Барселона.
Не чувствам, че напрежението е по-различно от това, което изпитвах, когато бях играч. Ние сме Барселона и сме тук, за да печелим трофеи“, заяви Шави.
Финалният мач за Суперкупата на Испания между Реал Мадрид и Барселона ще се проведе утре, 15 януари. Срещата трябва да започне в 21:00 часа българско време.
- Флик: Разочарован съм
- Барса претърпя удар за титлата в Страната на баските
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]