Анчелоти: Гуардиола е страхотен треньор
Старши-треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти заяви, че мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола е донесъл разнообразие във футбола.
"Смятам се за човек, който върши грандиозна работа. Понякога успявам, понякога не. И имах късмета да бъда в най-добрия клуб в света.
Гуардиола е страхотен треньор. Пеп донесе нещо ново и интересно във футбола и той продължава да печели“, заяви Анчелоти.
През миналия сезон Реал Мадрид и Манчестър Сити се срещнаха в полуфиналите на Шампионска лига. Испанският клуб стигна до финал след два мача.
Отборът от Мадрид е на второ място в таблицата на Ла Лига с 38 точки. Първи е Барселона, която има същия брой точки.
- Битката за "Бернабеу"
- Шампиони, герои и паднали гиганти: голямата равносметка на Ла Лига 2025/26
- Жозе Моуриньо се завръща начело на Реал Мадрид?
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Винисиус: Никога не съм си представял да играя извън Реал Мадрид
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Перес: Няма да спра да говоря за случая Негрейра
- Рикелме загатна за нова ера в Реал Мадрид, но избегна темата „Моуриньо“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]