Шави иска Серхи Роберто да остане в Барса
Старши -треньорът на Барселона Шави иска да продължи с играча Серхи Роберто, съобщава Mundo Deportivo.
На 30 юни 2023 г. договорът на Серхи Роберто с Барселона изтича. По-рано бе съобщено, че ръководството на клуба възнамерява да се раздели с футболиста. Шави обаче иска да удължи договора със Серхи. Треньорът оценява способността на Серхи да играе на различни позиции. Той е доволен от нивото, което показва Роберто, въпреки контузиите. Играчът се възстанови от изкълчено рамо и е готов да участва в предстоящите мачове на Барселона.
Някои топ клубове се интересуват от трансфер на Серхи Роберто като свободен агент, но приоритетът на играча е да продължи кариерата си в Барселона.
- Левандовски не бърза с решението за бъдещето си в Барселона
- Саудитска Арабия атакува Касадо, но Барселона остава приоритет
- Левандовски: Все още не съм решил бъдещето си в Барселона
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
- Реконструкцията на „Камп Ноу“ навлиза в решаваща фаза
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]