Бускетс: Пике е част от историята на Барса
Полузащитникът на Барселона Серхио Бускетс говори за предстоящия последен мач в кариерата на 35-годишния защитник на каталунците Жерар Пике, за когото домакинската среща от 13-ия кръг на испанското първенство с Алмерия ще бъде последна в кариерата му.
"Ще ни липсва. Тъжно ми е, защото с него изживяхме много незабравими моменти. Пике даде много на клуба. Той е част от емблемата и историята на Барселона“, заяви Бускетс.
- Френки де Йонг може да отсъства до шест месеца заради тежка контузия
- Официално обявените трансфери в Европа за 23 юли
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
310
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]