Йеро: Това е голяма загуба
Бившият играч на Реал Мадрид и националния отбор на Испания Фернандо Йеро коментира напускането на защитника Жерар Пике от Барселона.
"Това е голяма загуба. Искам да го прегърна. Той знае колко любов и уважение изпитвам към него. Смятам Пике и Серхио Рамос за двамата най-добри централни защитници в света. Подкрепете решението му. Той знае защо го направи, искам да дам на Пике моята подкрепа и любов.
Пике бе играч от световна класа. Уважавам този избор, след като Жерар го направи", заяви Йеро.
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата (видео)
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
- Ямал получил леко разтежение, но ще е на линия за дербито с Еспаньол
- Вечната война
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- Барса ще спечели каталунското дерби
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]