Атлетико е готов да се раздели с Фелиш
Атлетико Мадрид е готов да продаде португалския нападател Жоао Фелиш и още няколко играчи, съобщава Cadena Ser.
Отбелязва се, че "дюшекчиите" търсят начин да компенсират загубените средства след отпадането от Шампионска лига. За целта Атлетико ще бъде принуден да се раздели с редица играчи. Освен Фелиш, те включват халфовете Родриго Де Паул, Томас Лемар и Яник Ферейра Караско. Атлетико Мадрид ще се раздели с поне двама от четиримата играчи.
В същото време мадридският клуб иска да подсили центъра и десния фланг на защитата, както и халфовата линия.
Припомняме, че 22-годишният Фелиш премина в испанския клуб през юли 2019 г. срещу 126 милиона евро.
Атлетико завърши четвърти в групата си в Шампионска лига и няма да участва в евротурнирите през пролетта.
- Алварес не иска завръщане във Висшата лига, предпочита да остане в Атлетико
- Глен Джонсън: Хулиан Алварес е идеалният нападател за Челси
- Хулиан Алварес е разочарован от Атлетико
- Симеоне няма да спира Алварес, ако нападателят поиска трансфер
- Атлетико Мадрид опитва да привлече Марк Кукурея на по-ниска цена
- Атлетико набеляза Осимен като евентуален заместник на Алварес
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
- Атлетико Мадрид проявява интерес към Тиджани Райндерс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]