Иниеста обясни причините за провалите на Барса в ШЛ
Бившият полузащитник на Барселона Андрес Иниеста говори за провалите на отбора в Шампионска лига. За последно трофеят бе спечелен от каталунците през 2015 г., а през последните два сезона Барселона участваше в Лига Европа след груповата фаза.
"Ясно е, че някои неща не се правят достатъчно добре, за да се промени тази злощастна динамика. И при мен е имало провали, последният бе срещу Рома в Шампионска лига през 2018 г. Клубът не успя да поправи нещата, за които говоря и които решават изхода в мачовете на елиминациите. Усеща се, че Барселона пропуска необходимата крачка напред, за да премине границата, която не успя да преодолее през последните години“, заяви Иниеста.
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата (видео)
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
- Ямал получил леко разтежение, но ще е на линия за дербито с Еспаньол
- Вечната война
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- Барса ще спечели каталунското дерби
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]