Перес: Надал и Джокович са играли 59 пъти, а Реал и Ливърпул само 9
Флорентино Перес не вярва, че топ мачовете в Суперлигата бързо ще омръзнат на феновете.
"Надал и Джокович са играли 59 пъти... това скучно ли е? Мадрид и Ливърпул обаче са се срещали само девет пъти за 67 години. Какъв е смисълът да лишаваме феновете от тези мачове?
Ако правилата на футбола важаха за други спортове, едва ли щяхме да видим поне три мача между Надал и Федерер през всичките тези години.
УЕФА увеличава броя на мачовете между средните отбори. Това само ще ускори упадъка на европейския футбол. Според Forbes, Реал Мадрид е тринадесетият най-ценен клуб в света... ние бяхме пети. В тази класация има само три футболни клуба. Тази тенденция не подлежи на обсъждане.
Те трябва да правят нещо много добре в Съединените щати и много зле в стара Европа“, заяви Перес.
- Реал Мадрид има съмнения относно бъдещето на Трент в клуба
- Ненужна пресечна точка
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид (видео)
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Реал Мадрид разглежда Артета за свой старши-треньор
- Три фактора могат да попречат на трансфера на Холанд в Реал Мадрид
- Реал Мадрид обмисля да възобнови преговорите с Винисиус
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]