Суарес: Преди Атлетико вкарваше с 2-3 атаки
Нападателят на уругвайския Насионал Луис Суарес, който преди това игра за Атлетико, сподели мнението си за трансформацията в играта на мадридския клуб през последните години. Според нападателя напоследък старши -треньорът на отбора Диего Симеоне не е разполагал с футболисти за традиционната игра на тима.
"Преди Симеоне имаше много играчи от подобен профил, които му подхождаха. Но сега той има повече играчи, от които се очаква да атакуват. В отбора са Жоао Фелиш, Антоан Гризман, Анхел Кореа и др.
Напоследък се забравя, че отборът трябва да има много силна защита. Преди това Атлетико можеше да направи две или три атаки и да отбележи. И сега атакуват по-често, но вкарват по-малко. Въпреки това, предвид състава на отбора, ги смятам за претенденти за трофеи“, заяви Суарес.
- Клоп разсея слуховете за Реал: Никой не ми е звънял
- Атлетико пренебрегна Винисиус в социалните мрежи след дербито с Реал
- Валверде заплашен от по-тежко наказание след червения картон в дербито
- Арбелоа: Реал показа шампионски характер в дербито с Атлетико
- Гризман поема към САЩ – договор с Орландо Сити е на финалната права
- Безмилостни решения
- Дербито на Мадрид ще отиде в Реал
- Симеоне: Атлетико отново е сред най-добрите в Европа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]