Депай реши да остане в Барселона
Нападателят на Барселона Мемфис Депай реши да остане в каталунския клуб.
"Реших да остана в Барса! Решен съм да допринеса за спортния успех на клуба“, написа Депай на официалната си страница в социалната мрежа.
Според много източници агентите на Мемфис Депай са се опитали да преговарят с Челси за трансфера на нидерландеца в този клуб, но сделката в крайна сметка не се е състояла, заради Томас Тухел, който не е заинтересован от този преход.
Припомняме, че Мемфис стана играч на Барселона през лятото на 2021 г., като се присъедини към отбора като свободен агент. Оттогава в 37 срещи нидерландецът отбеляза 13 гола и направи две асистенции. Настоящият договор на Депай с каталунците е валиден до края на юни 2023 г.
- Къде свършва каталунската идентичност на Барселона?
- Симеоне: Клубът ясно заяви плановете си за Хулиан Алварес
- От палатката в Кънектикът до "Камп Ноу"
- Ханзи Флик: Хави Еспарт изигра фантастически и с топката, и без нея
- Рафа Юсте: Думите на Мигел Анхел Хил преминават червената линия
- Ханзи Флик: Антъни Гордън има потенциал да достигне още по-високо ниво
- Ханзи Флик: Шест точки в първите два мача е много добре за Барселона
- Анонс на 3-ти кръг на Примера дивисион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]