Барселона регистрира Кунде
Защитникът Жул Кунде получи правото да играе за Барселона.
След няколко обжалвания "блаугранас" успяха да получат разрешение да включат французина в състава. Трансферът на футболист от Севиля в каталунския клуб бе регистриран днес от Ла Лига.
Кунде пропусна първите два мача на Барселона и остана последното ново попълнение, което не бе регистриран от клуба. Роберт Левандовски, Франк Кеси, Рафиня Диас и Андреас Кристенсен бяха включени в състава от първия кръг на испанското първенство.
Следващият мач на Барселона е на 28 август срещу Валядолид.
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]