Умтити безплатно ще премине в Лече
Защитникът на Барселона Самуел Умтити скоро ще премине в италианския клуб Лече. Каталунците ще пуснат безвъзмездно 28-годишния футболист и ще му изплащат цялата заплата. Барселона ще получи бонус за всяко участие на защитника в мача до определения лимит. Това съобщи журналистът Танкреди Палмери в Twitter.
Настоящият договор на Умтити с отбора изтича през лятото на 2026 г. Французинът, който играе за каталунците от 2016 г., удължи договора си с клуба през януари. По-рано наставникът на Барселона Шави даде да се разбере, че не разчита на услугите на действащия световен шампион.
- Карим Адейеми: Меси е най-великият, а с Ламин Ямал можем да бъдем страхотен тандем
- Барселона официално привлече Карим Адейеми
- Барселона разглежда Дарвин Нунес като алтернатива на Хулиан Алварес
- Феран Торес обмисля трансфер в ПСЖ заради недоволство от Барселона
- Гави защити Леандро Паредес след скандала на финала на Мондиал 2026
- Барселона финализира трансфера на 18-годишния талант Джеси Бисиву
- Реал Мадрид проявява интерес към световния шампион Феран Торес
- Жоан Лапорта потвърди представянето на Карим Адейеми в сряда
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]