Барса обмисля да разтрогне с Брайтвайт
Барселона обмисля разтрогването на договора на нападателя Мартин Брайтвайт заради отказа на играча да преговаря с други клубове, съобщава Sport.es.
31-годишният датчанин отказва да води каквито и да било преговори. Барселона планира или да продаде играча, или да прекрати договора с него по взаимно съгласие на страните. Освен това клубът бе готов да даде възможност на Брайтвайт да преговаря с всеки клуб, без да плаща компенсация на Барселона, но Мартин отказа на всички. Каталунският клуб не е доволен от това поведение и може да прекрати договора с играча едностранно.
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Барселона започва мащабна чистка в състава си
- Луис Суарес: Надявам се Ламин Ямал да достигне поне нивото на Меси
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]