Клуб от Лондон преговаря за Депай
Неназован базиран в Лондон клуб преговаря за подписа на нападателя на Барселона Мемфис Депай.
Барселона подсили атаката си това лято с помощта на Роберт Левандовски и Рафиня. И сега каталунският клуб е готов да се отърве от Депай, като намали част от разходите си за новодошлите.
Според Sky Sports Ювентус е "много заинтересован" от услугите на Депай, изразявайки готовност да предложи на Мемфис двугодишен договор.
Столичен клуб от Висшата лига, който вече е в преговори с Барселона, обаче също иска да вземе 28-годишния нидерландски национал.
В същото време самият Депай би искал да се върне в Англия, където прекара сезон и половина по-рано в кариерата си, като не успя да заиграе за Манчестър Юнайтед.
- Рикелме нападна Барселона и съдиите преди изборите в Реал
- Съдът прекрати едно от делата срещу компания, свързвана с Жоан Лапорта
- Кандидат за президент на Реал: Искам Барселона да играе в Сегунда
- Насри: Само Барселона може да накара Луис Енрике да напусне ПСЖ
- Барселона трябва да освободи място за Бернардо Силва
- Феран Торес недоволен от слуховете за размяна с Хулиан Алварес
- Барселона не се отказва от идеята за Хари Кейн
- Кандидат за президент на Фенербахче изкушава Лева с 20 млн. на сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Има още малко време ще видим, но ще се радвам да продадат, където и да е било.
Може и да си прав! Гледах Тотнъм миналата седмица и ми изглеждаха солидно и едва ли Депай ще направи някаква разлика. Евентуално за по-дълга скамейка.