Предложиха Мората на Ман Юнайтед
Нападателят на Атлетико Мадрид Алваро Мората може да продължи кариерата си в Манчестър Юнайтед, съибщава ESPN GB.
Според източника, представител на 29-годишния испански футболист е предложил услугите му на "червените дяволи". По-рано Манчестър Юнайтед отказа трансфер на австрийския нападател на Болоня Марко Арнаутович заради високите изисквания на италианския клуб.
Мората прекара последните два сезона в Ювентус под наем. През това време нападателят участва в 67 мача, вкара 20 гола и стана носител на Купата на Италия. Договорът на играча с Атлетико Мадрид изтича на 30 юни 2023 г.
В следващия кръг на английската Висша лига Манчестър Юнайтед ще играе срещу Брентфорд. Срещата ще се състои на 13 август.
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес: Ще направим всичко, за да стане Меси отново световен шампион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]