Барса чака разрешение от Ла Лига за регистрация на Алонсо
Барселона не може да обяви трансфера на защитника на Челси Маркос Алонсо, тъй като чака разрешение от ръководството на Ла Лига. Това съобщава Mundo Deportivo.
Според източника, клубът иска да прецени доколко спазва правилата на финансовия феърплей и да разбере колко все още могат да похарчат за новодошлите в отбора си, така че всички да могат да бъдат регистрирани за новия сезон. Съобщава се, че Барселона вече се е договорила за трансфер с Челси и са съгласували условията на договора със самия играч.
31-годишният Алонсо е възпитаник на Реал Мадрид. Той напусна Испания през 2010 г. и игра за европейски отбори в продължение на 12 години.
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]