Барса предложи Депай на Ювентус
Барселона предложи своя нидерландски нападател Мемфис Депай на Ювентус, твърди Corriere dello Sport.
Въпреки че се присъедини към Барселона през миналото лято, 28-годишният нападател бе включен в списъка с играчите за продажба, докато каталунският клуб се бори да разреши финансовите си проблеми. Барселона не може да регистрира новите си футболисти, докато не бъде освободено място и не намали разходите за заплати.
Съобщава се, че Ювентус се интересува от придобиването на играча.
Депай се присъедини към Барселона през лятото на 2021 г. като свободен агент. Оттогава в 37 мача Мемфис отбеляза 13 гола и направи две асистенции. Договорът между страните изтича през лятото на 2023 г.
- Флорентино Перес няма да присъства на Ел Класико
- Бащата на Ханзи Флик е починал часове преди Ел Класико
- Флик – бащинската фигура зад възраждането на Барселона
- Мбапе отпадна от групата на Реал за Ел Класико
- Флик: Искаме да направим последната крачка към титлата
- Барселона и Реал Мадрид влизат в битка за Педро Поро
- Бартомеу: Винисиус беше близо до Барселона преди трансфера си в Реал
- Байерн, Барселона и английски грандове в битка за Брадли Баркола
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]