Лева: Байерн няма нужда от класически централен нападател
33-годишният полски нападател Роберт Левандовски, който премина от Байерн в Барселона, предположи, че клубът от Мюнхен няма нужда да му търси заместник.
"Мисля, че Байерн има толкова много талантливи атакуващи играчи, че нямат нужда от класически централен нападател. Те креативснот, като по този начин показват своята идентичност. Юлиан Нагелсман има много различни идеи, тази опция може да подхожда на Байерн", написа Левандовски.
- Олисе задмина Бруно по асистенции средно на мач през сезона
- Хари Кейн влезе в елитна компания след исторически сезон с Байерн
- Хари Кейн не изключва завръщане във Висшата лига
- Хеттрик на Кейн донесе Купата на Германия на Байерн
- Бундеслигата 2025/26: между хегемонията на Байерн и падението на Байер
- Байерн Мюнхен ще сложи ръка и на Купата
- Компани: Искаме да върнем Купата на Германия в Мюнхен
- Хьонес: Срещу Байерн ще ни трябва изключителен мач
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]