Барса обяви трансфера на Манай в Уотфорд
Барселона изпрати албанския нападател Рей Манай под наем в Уотфорд, съобщиха от клуба.
25-годишният футболист през изминалия сезон игра в Специя, където също бе под наем. Каталунският гранд ще получи правото на 50 процента от сумата при евентуален бъдещ трансфер на футболиста.
Манай се присъедини към Барселона през януари 2020 година, когато бе част от втория състав на испанците. Той реализира 14 гола в 22 мача през първия си сезон в клуба. През миналия сезон той получи шанс за изява и в първия тим, като вкара 4 гола за само 117 минути в игра. Футболистът има 30 мача и 5 гола за Специя. Манай играе за националния отбор на Албания от 2015 г.
- Хулиан Алварес остава непреклонен: Иска само Барселона
- Барселона започва мащабна чистка в състава си
- Луис Суарес: Надявам се Ламин Ямал да достигне поне нивото на Меси
- Педри отваря вратата за трансфер на Хулиан Алварес в Барселона
- Разкриха бонусите по трансфера на Антъни Гордън в Барселона
- Барселона привлече египетския талант Хамза Абделкарим
- Хулиан Алварес поиска трансфер и даде надежда на Барселона
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]