Куман: Френки де Йонг иска да остане в Барселона
Роналд Куман посъветва Барселона да не продава полузащитника Френки де Йонг.
По-рано се появиха информации, че играчът на нидерландския национален отбор може да премине в Манчестър Юнайтед.
"Говоря много с Френки, наясно съм с положението му. Той иска да остане в Барселона, това е неговото намерение. Това е всичко, което знам.
Има много слухове, но мисля, че Барса винаги държи най-доброто в отбора и купува най-доброто. Не можете да продавате играчи като Де Йонг, за да станете по-добри“, заяви бившият старши-треньорът на "блаугранас" по време на голф турнир в Барселона.
- Ханзи Флик доволен от представянето на Барселона
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]