Умтити е близо до трансфер в Рен
Защитникът на Барселона Самуел Умтити може да премине в Рен. Интерес към играча бе потвърден от старши -треньора на френския тим Бруно Женезио. Той вече е работил с футболист на ниво младежи и възрастни.
"Сам е футболист, когото познавам много добре. Работихме с него като младеж и след това в Лион. Имаме добра връзка. Всички добре знаете неговите качества, проблемите, които имаше през последните години. Но той си остава играч от най-високо ниво. И ние се интересуваме от такива играчи", заяви Женезио за Mundo Deportivo.
Според изданието играчът е близо до преминаване в Рен.
Настоящият договор на Умтити с Барселона изтича през януари 2025 г. Високата заплата на футболиста може да е проблем при евентуален трансфер в Рен.
- Флик: Взехме три точки, така че това бе позитивен ден
- Рафиня: Ямал винаги е сънен сутрин
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Барса продължи с възпитаник
- Барселона не сгреши срещу Майорка (видео)
- Барселона се оттегли от Суперлигата
- Тер Щеген претърпя операция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]