Диего Лопес премина в Райо Валекано
Бившият вратар на Реал Мадрид Диего Лопес ще продължи кариерата си в Райо Валекано. Мадридският клуб подписа с 40-годишния вратар, който в момента е свободен агент. Договорът е за един сезон.
Лопес игра за Еспаньол през миналия сезон. Той бе основният вратар на каталунците. Но след смяната на треньора, отборът нямаше нужда от ветерана. Новият треньор на Барселона Диего Мартинес реши, че клубът има нужда от още един вратар.
През миналия сезон Райо нямаше вратар, който надеждно да затвори тази позиция. Треньорският щаб избираше между Люк Зидан и Столе Димитриевски, като македонецът в крайна сметка спечели конкуренцията, но и той не се справи според очакванията.
- Мбапе е близо до изравняване на постижение на Роналдо
- Реал Мадрид получи два гола, но отстрани третодивизионен тим
- ПСЖ е длъжен да плати 100 млн. на Мбапе, а не 61 млн.
- Талант на Байерн е можел да премине в Реал Мадрид
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
- Лапорта: Няма какво да кажем за мадридизма
- ПСЖ коментира решението на съда за обезщетение на Мбапе
- Солари може да поеме Реал Мадрид, ако Алонсо напусне
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]