Белингам е цел номер едно за Реал М. през следващото лято
Реал Мадрид направи Борусия Дортмунд и полузащитника на Англия Джуд Белингам цел номер едно за следващото лято.
Реал Мадрид подсили центъра на терена през това лято, като привлече от Монако Орелиен Чаумени, който също бе предложен на Ливърпул.
След като изпусна Чуамени, след една година Ливърпул ще придобие Белингам, който не е на разположение за трансфер това лято.
AS обаче твърди, че струващият £85 млн. Белингам ще бъде през следващото лято и под прицела на Реал Мадрид, който мечтае да състави халфово трио от Джуд, Чуамени и Едуардо Камавинга.
Това трио, както е планирано от Реал Мадрид, трябва да бъде достоен наследник на ветераните Тони Кроос, Лука Модрич и Каземиро.
- Барса е на прага на историческа титла срещу Реал Мадрид в Ел Класико
- Флорентино Перес обсъди с Моуриньо евентуално завръщане в Реал
- Петиция за напускането на Мбапе от Реал събра над 11 милиона подписа
- Арбелоа няма да започне с Мбапе срещу Барселона
- Щабът на Мбапе отговори на критиките: Отдадеността му е безспорна
- Скандал на тренировка: Мбапе в конфликт с член на щаба на Реал
- Слухове за напрежение между Мбапе и Винисиус в Реал Мадрид
- Арбелоа: Очаква ни специален мач срещу Барселона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]