Росел: Не си тръгваме от Валенсия с празни ръце
Президентът на Барселона Сандро Росел се опита да не пада духом и прие философски снощната загуба от Реал Мадрид. Както е известно, в сряда вечер на „Местая" във Валенсия Кралският клуб победи с 1:0 каталунците във финала за Купата на Краля, като единственият гол в мача отбеляза Кристиано Роналдо в допълнителното време на срещата.
„Поздравявам Реал с тази победа. Но и ние не си тръгваме от Валенсия с празни ръце. Гордостта на нашите футболисти и запалянковци не бива да се преоценя. Любовта на нашите фенове е с нас", цитира Marca президента на Барселона.
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
- Мбапе постави нов рекорд
- Класика за Реал, но Александър-Арнолд отново се контузи
- Шаби Алонсо има десет дни, за да спаси работата си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]