Лийдс иска да подпише с Траоре
Лийдс се интересува от испанското крило на Уулвърхемптън Адам Траоре, съобщава Football Insider.
Според източника английският клуб вижда играча в структурата на своя отбор за следващия сезон. "Пауните" искат да подпишат с испанеца това лято. Уулвърхемптън иска поне £18 милиона за играча
По-рано бе съобщено, че Траоре, който играе под наем за Барселона, ще се завърне в английския отбор в края на сезона. Испанският клуб няма намерение да купува правата на 26-годишния играч.
Испанският отбор има опция да закупи играча за €30 млн. Траоре е възпитаник на Барселона. Той напусна през 2015 г., за да продължи кариерата си в Англия. Адама игра за Астън Вила, Мидълзбро, а от 2018 г. играе за Уулвърхемптън Уулвс.
Траоре направи четири асистенции в 17 мача за Барселона този сезон.
- Тебас: Провеждането на мач в чужбина остава наша цел
- Педри подкрепи Араухо
- Хирона обмисля смел трансфер на халф на Барселона
- Пике: Барса е кандидат за всички трофеи
- Кунде: Важна победа
- Флик: Доволен съм от това как показахме характер
- Педри: Доволни сме от резултата
- Неочакван герой поведе Барселона към победа, Атлетико също с успех
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]