Реал Мадрид продължи с Модрич
Реал Мадрид удължи договора с халфа Лука Модрич. Това съобщиха от пресслужбата на мадридчани.
Новият договор ще бъде валиден до 30 юни 2023 г. Модрич изигра 45 мача за Реал Мадрид във всички турнири през изминалия сезон, като отбеляза три гола и даде 12 асистенции. Той се присъедини към Реал Мадрид през 2012 г. от Тотнъм за 35 милиона евро.
Лука с "бланкосите" спечели три пъти испанското първенство, стана носител на Купата на Испания, четирикратен носител на Суперкупата на Испания, петкратен победител в Шампионска лига на УЕФА, трикратен победител в Суперкупата на УЕФА Купа, а също и четирикратен носител на Световната клубна купа.
- Битката за "Бернабеу"
- Шампиони, герои и паднали гиганти: голямата равносметка на Ла Лига 2025/26
- Жозе Моуриньо се завръща начело на Реал Мадрид?
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Винисиус: Никога не съм си представял да играя извън Реал Мадрид
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Перес: Няма да спра да говоря за случая Негрейра
- Рикелме загатна за нова ера в Реал Мадрид, но избегна темата „Моуриньо“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]