Барса продължава преговорите с Гави
Барселона предложи на своя халф Гави нов договор, съобщава ESPN.
Според източника, агентът на 17-годишния младеж е получил оферта от отбора миналата седмица. Страните ще продължат преговорите, въпреки официалното предложение.
Гави изигра 47 мача за старшия отбор на "блаугранас" през миналия сезон, като отбеляза два гола и направи шест асистенции. Гави беше поканен и в националния отбор на Испания, за който успя да изиграе шест мача.
Договорът на Гави с Барселона изтича през юни 2023 г. Стойността му се оценява от Transfermarkt на 60 милиона евро.
- Ханзи Флик доволен от представянето на Барселона
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]