Реал Сосиедад се интересува от нападател на Тотнъм
Реал Сосиедад се интересува от наема на нападателя на Тотнъм Брайън Хил, който изкара втората част на сезон 2021/2022 във Валенсия, твърди AS.
Според източника, мениджърът на Тотнъм Антонио Конте не вижда играча в състава си, така че няма нищо против раздялата с 21-годишния футболист. Реал Сосиедад вероятно ще вземе под заем Хил, но Тотнъм иска да включи опция за задължителна покупка на играча.
През лятото на 2021 г. Хил премина в Тотнъм от Севиля за €25 млн. В 20 мача за английския отбор испанският футболист даде една асистенция. Договорът на Хил с Тотнъм изтича през 2026 г.
- Томас Франк: Щастлив съм от победата
- Аталанта обърна Челси, Тотнъм с класика срещу Славия Прага
- Славия няма да затрудни Тотнъм в Лондон
- Почетино: Мисля за завръщане в Англия
- Франк: Още нямам титулярна постройка
- Анонс на 15-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 14-ти кръг от Висшата лига
- Анонс на 13-ти кръг от Висшата лига
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]