Лапорта коментира евентуалното напускане на Де Йонг
Президентът на Барселона Жоан Лапорта коментира евентуалното напускане на халфа Френки де Йонг от каталунския отбор.
"Не знам дали ще се разделим с важни играчи. Ако направим някакви сделки, може би няма да е необходимо. Приоритет за нас сега е финансовото състояние в клуба. Ще направим всичко възможно за клуба“, заяви Лапорта.
По-рано бе съобщено, че Манчестър Юнайтед и Манчестър Сити проявяват интерес към Де Йонг.
Припомняме, че Френки де Йонг премина в испанския отбор от Аякс през 2019 година. 25-годишният нидерландки футболист изигра 31 мача в лигата през този сезон, като отбеляза три гола и направи три асистенции. Халфът е повикан в националния отбор на Нидерландия от 2018 година.
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]