Симеоне: Ще продължа да тренирам Атлетико
Старши -треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне потвърди, че ще остане начело на отбора.
"Излишно е да казвам, че ще продължа да тренирам Атлетико. Не се притеснявайте“, заяви Симеоне.
Според източника ръководството на Атлетико не е преговаряло с други треньори. Те смятат Симеоне за настоящето и бъдещето на отбора.
52-годишният Симеоне пое отбора на Мадрид през декември 2011 г. Заедно с Атлетико аржентинският специалист спечели две титли на Испания, Купата и Суперкупата на страната, две Лиги Европа и две Суперкупи на УЕФА. Освен това Атлетико игра два пъти във финал на Шампионска лига, но и двата пъти загуби от Реал Мадрид.
- Левандовски празнува световната титла на Испания, Барсa не се отказва от Алварес
- Лапорта отговори на Атлетико за Хулиан Алварес: Офертата ни все още е на масата
- Атлетико Мадрид отказва продажбата на Хулиан Алварес
- Атлетико отряза Барселона за Хулиан Алварес
- Арсенал готви размяна: Гьокереш може да бъде ключът към трансфера на Хулиан Алварес
- Сьорлот получи смъртни заплахи след отпадането на Норвегия, настояват за намеса на полицията
- Арсенал ускорява преговорите за Хулиан Алварес
- Хулиан Алварес: Ще направим всичко, за да стане Меси отново световен шампион
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]