Гризман остава в Атлетико
Президентът на Атлетико Мадрид Енрике Сересо разкри, че нападателят Антоан Гризман, който е под наем от Барселона, ще продължи да играе за отбора и през следващия сезон.
"Гризман ще остане тук – той ще продължи да играе за Атлетико през следващия сезон. Въпрос за обсъждане с Барса? Парите не са проблем, когато планирате да продължите да работите заедно“, заяви Сересо.
Припомняме, че 31-годишният Гризман бе играч на Атлетико Мадрид от 2014 до 2019 година. Барселона плати €120 млн. за трансфера на играча. През лятото на 2021 г. нападателят бе даден под наем на "дюшекчиите“ с опцията да купи споразумението му за 40 милиона евро.
- Атлетико изтръгна победата от Овиедо с гол в 90+4-та минута
- Атлетико Мадрид: Краят на една епоха?
- Анонс на 26-ти кръг на Примера дивисион – срещите в събота
- Сьорлот: Трябва да продължим по този начин
- Симеоне: Надяваме се, че имаме силата, за да стигнем още по-далеч
- Атлетико разби Брюж с 4:1 и продължава напред в ШЛ
- Хаман: Челси трябва да покани Диего Симеоне
- Орландо Сити води преговори за Гризман
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]