Жорди Кройф призна за поражението с Холанд
Жорди Кройф, който е съветник на президента на Барселона Жоан Лапорта, говори за трансфера на норвежкия нападател Ерлинг Холанд от Борусия Дортмунд в Манчестър Сити.
"Знаехме, че има цифри, които не можем да съпоставим при варианта с Холанд. Той има определени параметри, които иска да спазва. Холанд ще зарадва феновете на Манчестър Сити", заяви Кройф.
По-рано Манчестър Сити обяви за принципно споразумение за трансфер на Холанд. Норвежкият футболист ще премине в Манчестър Сити на 1 юли 2022 г. и ще играе за отбора от следващия сезон.
Холанд играе за Барселона от 2020 г., където премина от Залцбург. На сметката на норвежеца има 85 гола и 23 асистенции в 88 мача.
- Саудитска Арабия атакува Касадо, но Барселона остава приоритет
- Левандовски: Все още не съм решил бъдещето си в Барселона
- Абделкарим – талант на Барселона, който се отличава и в училище
- Барса с минимален, но ценен успех срещу коравия Райо
- Барселона ще прелети през Райо Валекано
- Реконструкцията на „Камп Ноу“ навлиза в решаваща фаза
- Барселона не иска да купи Рашфорд, но иска да го задържи
- Слот: Мачът срещу ПСЖ е най-добрият в кариерата ми в ШЛ
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]