Реал Сосиедад продължи с Давид Силва
36-годишният полузащитник на Реал Сосиедад Давид Силва удължи договора си с клуба, съобщава официалният сайт на баския клуб.
Новото споразумение на халфа с клуба е до 2023 година.
Силва играе за Реал Сосиедад от август 2020 г., където премина с безплатен трансфер от Манчестър Сити. Според Transfermarkt пазарната стойност на играча е 4 милиона евро.
Силва има 22 мача в Ла Лига този сезон, като отбеляза един гол и направи четири асистенции. След изиграни 33 кръга Реал Сосиедад е на шесто място в класирането на испанското първенство с 55 точки.
- Барселона няма да сгреши в Страната на баските
- Ненужна пресечна точка
- Арбелоа започна с победа в Реал Мадрид (видео)
- Ясни са условията, при които Арбелоа ще остане треньор на Реал Мадрид
- Луис Енрике може да оглави Реал Мадрид
- Хетафе се подсили с уругвайски национал
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]