Емери хвърли око на нападател на Уотфорд
Старши-треньорът на Виляреал Унай Емери е насочил вниманието си към нападателя на Уотфорд Еманюел Денис. 24-годишният нигериец се представя блестящо след трансфера си от Брюж през миналото лято.
Денис има 10 гола и 6 асистенции в 31 мача за Уотфорд от началото на настоящата кампания, а пазарната му цена е около 35 милиона евро.
Предполага се, че Виляреал няма да има проблеми с тези пари, след като отборът се класира за полуфиналите на Шампионска лига.
- Осасуна и Виляреал не се победиха (видео)
- Байер Леверкузен с класическа победа над Виляреал
- Байер ще запише първа победа срещу демотивиран Виляреал
- Реал Мадрид победи Виляреал и оглави таблицата (видео)
- Реал ще се наложи над Виляреал като гост
- Аякс измъкна победата срещу Виляреал
- Защитник на Виляреал е близо до трансфер в Лацио
- Барса зарадва феновете за празниците с победа над Виляреал
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]