Торес препоръча Зинченко на шефовете на Барса
Украинският полузащитник на Манчестър Сити Александър Зинченко може да продължи кариерата си в Барселона, съобщава Fichajes.net.
Според източника, полузащитникът на Барселона Феран Торес се е обърнал към президента на клуба Жоан Лапорта, спортния директор Матеу Алемани и старши -треньора Шави, препоръчвайки им да подпишат с украинеца, като по този начин да бъде подсилен отбора за следващия сезон.
По-рано бе съобщено, че Бетис проявява интерес към Зинченко.
Зинченко играе за Манчестър Сити от 2016 г. Договорът на играча с клуба е до 2024 г. През настоящия сезон на английската Висша лига Зинченко изигра осем мача и даде една асистенция. Също така на сметката на украинеца има шест мача в Шампионска лига, където той не се отчете с резултатни действия.
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата (видео)
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
- Ямал получил леко разтежение, но ще е на линия за дербито с Еспаньол
- Вечната война
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- Барса ще спечели каталунското дерби
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]