Жорди Кройф: Мач - мечта
48-годишният бивш полузащитник на Барселона Жорди Кройф, син на легендарния нидерландския футболист Йохан Кройф, който заема пост в спортния отдел на "блаугранас", говори за победата на каталунците над Реал Мадрид с 4:0
"Мач- мечта, това е много силен отбор. Не можехме да мечтаем за повече. Какво би станало, ако имахме сегашните условия от началото на сезона? Никой не може да знае със сигурност, но всички можем да си представим.
Независимо от разликата в точките в класирането, винаги е трудно да играеш навън. От месец отборът е в емоционален подем и играе интересен футбол. Разбира се, трябва да продължим да работим.
Всички в Барселона се гордеят с този отбор, но трябва да продължим така. Лесно е да започнете да сравнявате с най-добрите моменти, когато печелите и да критикувате, когато губите, но ние не правим това. Отборът ни е все още млад“, заяви Кройф.
- Родри отказал нов договор с Манчестър Сити, Реал Мадрид е все по-близо
- Реал Мадрид готви оферта за Родри
- Килиан Мбапе убеждава Майкъл Олисе да премине в Реал Мадрид
- Реал Мадрид започна преговори с агентите на Родри
- Федерико Валверде: Ще използвам всяка секунда, за да се уча от Жозе Моуриньо
- Флорентино Перес блокира евентуален трансфер на Родри в Реал Мадрид
- Реал Мадрид проявява интерес към световния шампион Феран Торес
- Винисиус предизвика бурни реакции с новата си визия след Световното първенство
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]