Дембеле отива в Англия, ако напусне Барса сега
Нападателят на Барселона Усман Дембеле вероятно ще се присъедини към отбор от английската Висша лига, ако напусне испанския гранд през зимния трансферен прозорец. Това съобщава Sky Sports.
24-годишният Дембеле, чийто договор изтича в края на сезона, би предпочел да завърши сезона в Барселона, но клубът иска да го продаде сега и го заплаши, че няма да го пусне да играе, ако Усман остане.
Според източника, представителите на Дембеле търсят варианти за продължаване на кариерата му на футболист.
Преди това Дембеле отказа да удължи изтичащото през лятото споразумение с Барселона, тъй като не бе доволен от условията, предложени му от клуба. Старши -треньорът на каталунците Шави заяви, че или Дембеле ще удължи договора, или ще трябва да бъде продаден.
24-годишният футболист има шест участия в Ла Лига през този сезон и направи две асистенции. Transfermarkt оценява играча на 30 милиона евро.
- Ханзи Флик доволен от представянето на Барселона
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]