Докторите на Барса принудиха Дембеле да се яви в базата
Нападателят Усман Дембеле пристигна на базата на Барселона по молба на медицинския персонал, съобщава AS.
Припомняме, че Дембеле пропусна тренировка на каталунския отбор, заявявайки, че има разстроен стомах. Днес, 24 януари, нападателят продължи да се оплаква от болки в корема, но лекарите на Барселона го принудиха да дойде в базата. По-рано бе съобщено, че клубът не вярва в неразположението на Дембеле и планира да глоби французина. В миналото Дембеле вече нарушаваше дисциплината и закъсняваше за тренировки.
По-рано Дембеле отказа да поднови договора си с Барселона, който изтича през лятото, тъй като не бе доволен от условията, предложени от клуба. Старши -треньорът на каталунците Шави заяви, че или Дембеле ще удължи договора, или ще трябва да бъде продаден.
- Ханзи Флик доволен от представянето на Барселона
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]