Барса може да изпрати талант под наем
Барселона може да прати един от талантите си под наем,твърди Sport. Според източника, става въпрос за крайния защитник Алехандро Балде.
18-годишният футболист се представи много добре този сезон, когато трябваше да замени контузения Жорди Алба, като записа 6 мача във всички турнири.
Сега обаче Алба е напълно възстановен и Балде трудно ще се пребори за титулярното място. Поради тази причина мениджмънтът на каталунците смята да го пратят под наем някъде, за да може да трупа игрово време и след това да се завърне в клуба.
- Ханзи Флик доволен от представянето на Барселона
- Барса обяви трансфера на 19-годишен нападател
- Ямал с първи хеттрик в кариерата си при победа на Барса
- Барселона – Виляреал: Над 2.5 гола в мача
- Барселона насочва поглед към Омар Мармуш
- Лоши новини за Барса: Де Йонг с разкъсване на бедрения мускул
- Виктор Фонт: Лапорта все повече прилича на Тръмп
- Виктор Фонт: Живеем в страна, която сякаш иска да страдаме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]