Барселона регистрира Торес
Барселона официално регистрира нападателя Феран Торес, съобщава Sport.es.
Според източника, съответният запис се е появил на официалния уебсайт на Примера дивисион. Това означава, че испанецът ще може да участва в утрешния мач от 1/2 финала на Суперкупата с Реал Мадрид.
По-рано нападателят даде положителна проба за коронавирус и имаше възможност той така или иначе да пропусне класико, но Феран се възстанови и може да играе.
21-годишният Торес се присъедини към Барселона в началото на 2022 г. от Манчестър Сити за €55 млн. Играчът подписа договор с каталунския клуб до 2027 г. Размерът на обезщетението в споразумението му с "блаугранас" е 1 милиард евро.
- УЕФА е можела да изключи Барса от ШЛ
- Флик: Харесвам борбения дух на отбора си
- Араухо се завръща след Коледа
- Испанските съдии: Изявленията на Перес са вредни
- Лапорта: Няма какво да кажем за мадридизма
- Разпитаха Луис Енрике по делото Негрейра
- Барселона проявява интерес към защитник на Астън Вила
- Валверде отрече да е получавал доклади, свързани с делото Негрейра
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]
Няма един ред написан нито за състави, нито прогноза, общо взето нищо.
Вярно, че е за купа, но все пак.