Пике: Искаме да спечелим Суперкупата
Защитникът на Барселона Жерар Пике говори за предстоящия полуфинален мач за Суперкупата с Реал Мадрид.
"Сега преживяваме добри времена. Ние растем. Мисля, че Барса ще играе добре и ще стигне до финала.
В ситуацията, в която се намираме, всяка победа ни прави по-силни. Очевидно спечелването на трофея ще ни даде повече увереност. Това ще има добро влияние върху тима през следващите месеци и ще ни помогне да се развиваме.
Ще се борим за победа. Барса не може да спечели този трофей в продължение на няколко години", заяви Пике.
Двубоят Барселона - Реал Мадрид ще се проведе в сряда, 12 януари. Срещата ще се проведе на стадиона "Крал Фахд" в Рияд (Саудитска Арабия).
- Барселона пречупи Еспаньол и направи решителна крачка към титлата (видео)
- Барса предлага нов договор на Лева при по-ниска заплата
- Ямал получил леко разтежение, но ще е на линия за дербито с Еспаньол
- Вечната война
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- Барса ще спечели каталунското дерби
- Арбелоа: Реал ще се бори до край за титлата в Ла Лига
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]