Гризман направи избор между Барса и Атлетико
Нападателят Антоан Гризман, който играе под наем в Атлетико Мадрид, не иска да се връща в Барселона. Това заяви той в интервю за испански журналисти.
"Искам да продължа да се изявявам под ръководството на Диего Симеоне. Много се радвам, че се върнах. Надявам се да остана тук след края на наема. Вярвам, че клубът има подобни чувства. Бих искал да напиша история с Атлетико“, заяви нападателят за Mundo Deportivo.
В момента Антоан е в лазарета. Завръщането му се очаква да бъде за плейофите на Шампионска лига.
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Атлетико търси заместник на Симеоне
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Атлетико срещу Барса в 1/2-финалите за Купата на Испания
- Атлетико унищожи Бетис в четвъртфиналите за Купата на Краля
- Атлетико отказал „скандална“оферта за халф
- Лукман: Щастлив съм, че съм в Атлетико
- Атлетико обяви трансфера на Лукман
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]