Корея продължи с Атлетико Мадрид
Аржентинският нападател Анхел Корея подписа нов договор с Атлетико Мадрид, обяви пресслужбата на шампионите. Новият контракт на Корея с “дюшекчиите" е до 2026 година.
Анхел е част от състава на Атлети от 2014 година и има 305 мача с фланелката на столичани, за които записа 53 гола и 51 асистенции.
От началото на сезона 26-годишният аржентинец има 7 гола и 4 асистенции в 25 срещи във всички турнири.
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в неделя
- Атлетико търси заместник на Симеоне
- Анонс на 23-ти кръг на Ла Лига – срещите в събота
- Атлетико срещу Барса в 1/2-финалите за Купата на Испания
- Атлетико унищожи Бетис в четвъртфиналите за Купата на Краля
- Атлетико отказал „скандална“оферта за халф
- Лукман: Щастлив съм, че съм в Атлетико
- Атлетико обяви трансфера на Лукман
498
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]