Симеоне: Атлетико има нужда от Фелиш
Старши -треньорът на Атлетико Диего Симеоне говори за възможното напускане на нападателя на отбора Жоао Фелиш през предстоящия трансферен прозорец.
"Разбирам всичко и съм отворен за всякакви възможни варианти. Най-важното нещо са интересите на отбора, а Жоао е важна част от него. Той трябва да повтори всичко, което показа в мача с Реал Мадрид (0:2). Игра 30-35 минути и показа целия си талант. Да се надяваме, че ще го повтори, защото това е играчът, от който Атлетико има нужда“, заяви Симеоне.
- Атлетико взе ценна победа във Валенсия
- Анонс на 34-ти кръг на Ла Лига - срещите в събота
- УЕФА може да накаже Деклан Райс заради критики към съдийството
- Атлетико постави цена от 130 млн. паунда за Хулиан Алварес
- УЕФА: Няма нарушение срещу Езе, затова дузпата беше отменена
- Райс: Това беше чиста дузпа, не знам защо я отмениха
- Симеоне постави под въпрос дузпата за Арсенал
- Артета разкритикува съдийството: решението за дузпата промени мача
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]