Барселона няма да продава Тер Щеген
Ръководството на Барселона не планира да прекратява договора с вратаря на отбора Марк-Андре тер Щеген. Това съобщава Sport.es.
Според източника, старши треньорът на каталунците Шави е съобщил на вратаря, че няма да бъде продаден, въпреки финансовите затруднения, възникнали в клуба. През този сезон германецът изигра 20 мача във всички турнири за Барселона. 6 пъти успя да запази вратата си неприкосновена.
Барселона през 2021 г. ще трябва да играе мачове с Елче и Севиля в испанското първенство. След 16 срещи тимът на Шави е осми в класирането с 24 точки.
- Флик: Взехме три точки, така че това бе позитивен ден
- Рафиня: Ямал винаги е сънен сутрин
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Барса продължи с възпитаник
- Барселона не сгреши срещу Майорка (видео)
- Барселона се оттегли от Суперлигата
- Тер Щеген претърпя операция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]