Барса разглеждала Гаярдо и Мартинес преди Шави
Известният италиански инсайдер Фабрицио Романо разказа кой би могъл да ръководи Барселона, ако Шави не бе поел отбора.
"Работата на Марсело Гаярдо с Ривър Плейт е невероятна. Нова титла, нова лига и все още невероятно въздействие върху отбора.
Гаярдо бе в списъка през октомври като потенциален нов старши -треньор на Барселона. Освен него там бе и старши -треньорът на белгийския национален отбор Роберто Мартинес, но клубът предпочете Шави“, написа Романо в своя Twitter.
Официалното представяне на Шави се състоя на 8 ноември.
- Флик е разочарован от напускането на Педро Фернандес
- Барса спечели 11 поредни мача, втората най-дълга серия в историята
- Педро Фернандес ще плати 6млн., за да напусне Барса
- Флик: Труден мач, отборите от по-долните дивизии са смели
- Тер Щеген ще се присъедини към Хирона
- Пике се подигра с Реал Мадрид
- Флик: Мачовете в Купата на Краля не се печелят с име
- От Барса коментираха отпадането на Реал Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]