От Барса обясниха привличането на Алвеш
Енрик Масип, един от съветниците на президента на Барселона Жоан Лапорта, коментира подписването на договор с бразилския защитник Дани Алвеш. 38-годишният футболист се завърна в отбора като свободен агент.
"От гледна точка на клуба той е много важен футболист, има много опит като победител, който може да помогне на млади играчи. Той пристига безплатно, има цели, иска да помогне.
Собствените футболисти, когато сте в трудни условия, когато не можете да купите никого, е полезно да вземете играч с такива възможности безплатно. Собствените футболисти продължават да играят важна роля. Клубът ще продължи да им вярва“, заяви Масип.
- Флик: Взехме три точки, така че това бе позитивен ден
- Рафиня: Ямал винаги е сънен сутрин
- Флорентино Перес иска да привлече Педри
- Барса се интересува от Лисандро Мартинес
- Барса продължи с възпитаник
- Барселона не сгреши срещу Майорка (видео)
- Барселона се оттегли от Суперлигата
- Тер Щеген претърпя операция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]