Зидан се интересува от работа в Ман Юнайтед
Бившият старши-треньор на Реал Мадрид Зинедин Зидан се интересува от работа с Манчестър Юнайтед.
Зидан спечели две титли в Ла Лига и три трофея от Шампионска лига, водейки "бланкосите". Кристиано Роналдо от Юнайтед и Рафаел Варан изиграха ключови роли в тези победи.
Според Daily Record, Зидан проявява интерес да се събере отново с двамата си бивши възпитаници от Мадрид, а "червените дяволи" вече са постигнали известен напредък в убеждаването на Зинедин.
От "Олд Трафорд" също вярват, че назначаването на Зидан ще помогне на клуба да задържи полузащитника Пол Погба, когото Зинедин многократно се опитваше да привлече в Реал Мадрид.
Има обаче няколко проблема по пътя към назначението на Зидан. Първо, Зинедин не говори много добре английски. Второ, съпругата на 49-годишния французин Вероника не иска да се мести в Манчестър и предпочита мъжът й да си вземе по-дълга почивка от футбола.
- Арсенал вярва, че е на прага на рекорден трансфер на Винисиус
- Фабрика за милиони или как Реал Мадрид превърна школата си в машина за печалба
- Винисиус: Моуриньо иска да остана същият – щастлив и да играя своя футбол
- Журналист призова Ливърпул да си върне Трент Александър-Арнолд
- Шефер опроверга Романо: Трансферът на Диоманде в Реал Мадрид не е финализиран
- Жозе Моуриньо настоява Реал Мадрид да привлече Родри
- Бернардо Силва: Да играя за Реал Мадрид е сбъдната мечта
- Хорхе Валдано: Роналдо трябва да изживее футбола до последната капка
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]